• info@tasarimstudio.com
  • 08503021082

Tikirtla.Com

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
549 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Harun AKSU
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: 0 (850) 303 8754
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

“Aklınıza gelebilecek tüm ihtiyaçlarınıza bir arada ulaşmak ve tüm bunlara da sadece bir tıkla sahip olmak ister misiniz? www.tikirtla.com ile artık alışveriş çok kolay!
Her zaman alışveriş yapmaya vakit bulamıyor ve farklı ihtiyaçlarınızı satın almak için farklı adreslerde zaman kaybetmeyin. Aradığınız her şeyi bir arada bulabileceğiniz ve sadece bir kaç dakikada satın alabileceğiniz sitede farklı ihtiyaçlara göre olan alışveriş seçenekleri şunlardır:
– Elektronik: Birbirinden farklı kullanım amaçları olan tüm elektronik aletlere bir arada ulaşacak ve en uygun fiyatlarla satın alacaksınız. Tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren elektronik cihazlardan cep telefonu seçeneklerine kadar ihtiyacınız olan tüm ürünlere sadece bir kaç tıkla ulaşabilir ve hemen anında satın alabilirsiniz. Aynı zamanda dünyaca ünlü bilgisayar – tablet ürünlerine ulaşabilir ve en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.
– Dekorasyon ve ev eşyaları: Eviniz için en tasarım dekorasyon ürünlerine ulaşarak mekânlarınızın şıklığını arttıracak ve daha keyifli yaşam alanlarına sahip olacaksınız. İç ve dış mekânlar için farklı dekorasyon seçenekleri sayesinde eviniz için en ideal ürünlere sahip olabilirsiniz.
Mutfaklarda daha hızlı ve keyifli yemek yapmak için pratik mutfak aletlerine birbirinden farklı seçenekler ile ulaşabilir ve mutfağınızda ihtiyacınız olan tüm eşyalara sahip olabilirsiniz. Dayanıklı mutfak ürünleri sayesinde yemek yapmaktan daha fazla keyif alacak ve mutfakta geçirdiğiniz zamanı yarıya indireceksiniz! Bahçenizi daha da güzelleştirmek ve şık bir bahçe yaratmak istiyorsanız tüm bahçe dekorasyon seçeneklerine ulaşıp, birbirinden güzel bahçeler yaratabilirsiniz.
Tente seçeneklerinden bahçe aydınlatmalarına kadar yüzlerce bahçe ürün seçeneklerine ulaşacak ve dekorasyonunuza en uygun seçenekler ile alışveriş yapacaksınız.
Bahçelerinizde birçok farklı amaç için kullanabileceğiniz dayanıklı branda seçenekleri sayesinde zorlu hava koşullarında bile tam koruma sağlayacak ve şık dış mekânla

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR