• info@tasarimstudio.com
  • 08503021082
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
703 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Berke Turgan
  • ADRES: Irmak Sok. No:15 Bağlarbaşı Mah. Maltepe İstanbul
  • TELEFON: 0 (216) 803 0252
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

TEHUCA, Türkiye’de küçük ve büyük ölçekli firmalara, otel tekstil ürünleri, otel terlikleri, iş elbiseleri ve tekstil promosyonu imalatı yapmaktadır. Kurulduğu günden bugüne, sektöründeki gelişmeleri ve ihtiyaçları yakından takip ederek, doğru zaman, doğru ürün, ve üst düzey kalite anlayışını birleştirerek müşterilerinin taleplerini karşılamaktadır. Bazı referenasları arasında IKEA, Media Markt, Carrefour ve BAT (British American Tobacco) gibi firmaların işçi elbiselerini imalatını yapmaktadır. Otel ürünleri referansları için lütfen irtibata geçiniz. Türkiye dışında, Fransa, İspanya, Almanya, İsrail, Amerika ve Kanada’ya ithalat yapmaktadır.

Tekstil piyasasında kazandığı bu tecrübe ile Otel Tekstili, Otel Çarşaf, Otel Nevresim Takımları, Otel Yastık Kılıfları, Otel Yastığı, Otel Yorganları, Otel Havluları ve İş Elbiseleri imalatı yapmaktadır. Amacımız en kaliteli ürünü, mükemmel bir servis ile birleştirip, doğru zamanda, arzulanan ürünleri müşterilerimize ulaştırmaktır.

Kalitenin, varılması gereken bir hedeften ziyade, devamlı gelişme ve süreklilik göstermesi gereken bir süreç olduğu inancı taşıyoruz. İnanıyoruz ki bu süreçte kalite politikamız, her zaman daha iyisini istemek ve isteklerine ulaşmaktır. Firmamızda tam donanımlı bir Modelhane, Kesimhanemiz ve Finiş atölyemiz mevcuttur. Modelhanemizde ve Kesimhanemizde her şey bilgisayarlı sistem üzerinde yürütülmektedir. Üretim öncesi muhakkak 1/1 numune yapılıp onaya sunulur. Onaylanmayan hiç bir ürün imalata sokulmaz.

R.Bosch’un ünlü sözü olan ”İtibar kaybetmektense para kaybetmeyi yeğlerim” politikasını bire bir benimsiyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR