• info@tasarimstudio.com
  • 08503021082
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,448 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Orhan Genceli
  • ADRES: Andromeda Residence C 3 - 210 Leylak Sokak, Ataşehir / Istanbul
  • TELEFON: 0 (216) 573 4738
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 19:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 19:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

HAKKIMIZDA


GNC RESTAURANT DANIŞMANLIK Yiyecek İçecek işletmelerine profesyonel danışmanlık hizmetler vermektedir. Yatırımcıların Yiyecek içecek işletmesi kuruluş aşamasından, projelendirme çalışmalarına, alt yapı yatırımından, operasyona kadar tüm aşamalarında danışmanlık hizmeti verilmektedir. Danışmanlık hizmeti kapsamında, İşletilmekte olan yiyecek içecek işletmelerinin denetlenmesi, performanslarının değerlendirilmesi, verimliliğin maksimum seviyeye çıkarılması için yapılması gerekenleri analiz eder ve yatırımcıyla paylaşır.

GNC RESTAURANT DANIŞMANLIK Turizm ve otelcilik sektöründe özellikle yiyecek ve içecek departmanları, Restaurant lar, Cafeler, gece kulüpleri, proje geliştirme, yatırım aşaması, işletmecilik ve yönetimi de kapsayan konularda profesyonel destek hizmetleri sunmaktadır. Yerli ve yabancı her biri kendi konusunda uzman profesyoneller tarafından verilen bu hizmetler Türkiye’de Yiyecek ve İçecek sektörünün sağlıklı bir şekilde geliştirilmesini, karlı ve istikrarlı yönetilmesini hedeflemektedir.

GNC RESTAURANT DANIŞMANLIK gerek almayı düşündüğünüz markadan franchise danışmanlığı,gerekse kendi bünyemizde olan markalarından franchise almak için danışmalık ve destek vermektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR