• info@tasarimstudio.com
  • 08503021082

ARDIÇ MOBİLYA & AKSESUAR

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
37 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: RAMAZAN ARDIÇ
  • ADRES: Ulubey Mahallesi, Dolantı Sokak, No: 34 / 3
  • TELEFON: 0 (312) 351 3233
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 07:30 - 19:00

FİRMA HAKKINDA

Ankara Siteler zigon sehpa imalatçıları arasındaki yerimizi ve sehpacılar sektöründeki 20 yılı aşkın tecrübemizi, ARDIÇ MOBİLYA VE AKSESUAR adı altında tescilledik. Ankara Siteler’de ahşap mobilya aksesuar imalatı ve ahşap dekorasyon işleri yapmaktayız. Otel dekorasyonu ve mağaza dekorasyonu işlerinde 20 yıllık tecrübe birikimimizle kaliteli işler çıkarmaktayız.
Ankara Siteler’de zigon sehpa, masa-sandalye ve ahşap aksesuar mağazaları arasında ilk akla gelen firma olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Başarımızın en önemli faktörü, ahşap aksesuar imalat işlerininde kaliteliden ödün vermeden, müşterilerimize daima kaliteli ve uygun ürünleri temin etme konusundaki hassasiyetimiz olmuştur.
Müşteri memnuniyeti esaslı yaklaşımımızla ve kendimizi sürekli geliştirme düsturumuz ile geleceğe daha güvenle bakıyoruz. Ankara Siteler mobilya imalatçıları arasında çok daha iyi yerlere taşımak istediğimiz firmamızla çalışmak bizi olduğu kadar sizleri de mutlu edecektir.
Siteler Ankarada imalat ve satışını yaptığımız mobilya aksesuar ürünleri ile masa-sandalye takımlarını www.masaankara.com internet sitemizden görebilirsiniz. İmalatını yaptığımız ürünler arasında; ahşap masa sandalye takımı, puflu ahşap sallanan sandalye ve sallanan koltuk, papel sandalye, gelin-damat sandalyesi, bar sandalyesi, cafe sandalyeleri, renkli cafe koltukları, dükkan önü masa sandalye, oturma grubu, ahşap tabure, bench tabure, bench puf, minderli puf, dikdörtgen puf, markiz, vitrin, konsol, komodin, sehpa, ahşap servis arabası, ahşap kitaplık, ayakkabılık, aynalı dresuar, ahşap mobilya aksesuarları ve ahşap dekoratif aksesuarlar yer almaktadır.
Ankara içi veya Ankara dışına ürün gönderimi yapabilmekteyiz.Ahşap masa sandalye imalatlarında zerafet, şıklık ve estetik hususuna her zaman önem gösteren Ardıç Mobilya Aksesuar, imalat ve satış sonrası müşteri memnuniyeti için çalışmaktadır. Ahşap masa sandalye ve zigon sehpa fiyatları için lütfen arayınız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR